شرکت ، ارزش های اصلی ما ، باور های ما

شرکت مهندسی گیتا نیک طب در سال 1397 بطور رسمی ثبت و کار خود را آغاز نموده است. این شرکت در طول این سالهای هرچند کوتاه با استعانت از خداوند متعال و استفاده از تک تک فرصتها موفق به اخذ مجوزهای لازم و کسب جایگاه ویژه ای در بین آزمایشگاهیان شده است.

این شرکت در زمینه فروش سل کانترهای سیسمکس و دستگاه هورمون وایداس با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات و دستگاهها توانسته سهم قابل توجهی از بازار را از آن خود نماید.

نامه های نمایندگی

شرکت ما جهت تامین قطعات اصلی و انتقال دانش فنی روز  با قیمتی مناسب در زمینه دستگاههای سیسمکس و وایداس اقدام به بستن قرارداد با شرکتهای مختلفی نموده است.

مجوز ها

این شرکت با کسب مجوز رسمی از اداره تجهیزات پزشکی ایران همواره مهر تاییدی بر فعالیت های خود زده است و امید است که در ماههای آتی بتواند موفق به دریافت  مجوز های ISO  از شرکتهای معتبر این زمینه بشود.

نامه های آموزش

یکی از دقدقه های اصلی شرکت بروز نگه داشتن اطلاعات فنی پرسنل شرکت می باشد . در همین راستا شرکت همواره نیروهای خود را برای اموزش اماده نگه میدارد و لذا موفق به اخذ گواهینامه های آموزش مختلفی شده است.

شرکت ما آماده دریافت ایده ها و نظرات شرکتها و اشخاص محترم  و فعالین صنعت آزمایشگاهی  می باشد.

شرکت ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره در زمینه پزشکی آزمایشگاهی و تحقیقاتی می باشد .همچنین  این شرکت آماده سرمایه گذاری در طرحها وپروژه های شرکتهای دانش بنیان و جوان میباشد.

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد. ۱۳۹۹