شرکت ، ارزش های اصلی ما ، باور های ما

شرکت مهندسی گیتا نیک طب در سال 1397 بطور رسمی ثبت و کار خود را آغاز نموده است. این شرکت در طول این سالهای هرچند کوتاه با استعانت از خداوند متعال و استفاده از تک تک فرصت ها موفق به اخذ مجوزهای لازم و کسب جایگاهی ویژه در بین مراکز آزمایشگاهی و درمانی در سراسر کشور شده است.

این شرکت در زمینه فروش دستگاه هایی نظیر سل کانتر سیسمکس و  هورمون وایداس و ارائه با کیفیت ترین خدمات توانسته سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار بگیرد.

نامه های نمایندگی

شرکت ما جهت تامین قطعات اصلی و انتقال دانش فنی روز  با قیمتی مناسب در زمینه دستگاههای سیسمکس و وایداس اقدام به بستن قرارداد با شرکتهای مختلفی نموده است.

مجوز ها

این شرکت با کسب مجوز رسمی از اداره تجهیزات پزشکی ایران همواره مهر تاییدی بر فعالیت های خود زده است و امید است که در ماههای آتی بتواند موفق به دریافت  مجوز های ISO  از شرکتهای معتبر این زمینه بشود.

نامه های آموزش

یکی از دغدغه های اصلی شرکت بروز نگه داشتن اطلاعات فنی پرسنل شرکت می باشد . در همین راستا شرکت همواره نیروهای خود را برای اموزش اماده نگه میدارد و لذا موفق به اخذ گواهینامه های آموزش مختلفی شده است.

شرکت ما آماده دریافت ایده ها و نظرات شرکتها و اشخاص محترم  و فعالین صنعت آزمایشگاهی  می باشد.

شرکت ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره در زمینه پزشکی آزمایشگاهی و تحقیقاتی می باشد .همچنین  این شرکت آماده سرمایه گذاری در طرحها وپروژه های شرکتهای دانش بنیان و جوان میباشد.

© تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد. ۱۳۹۹