سرویس نگهداری و خدمات پس از فروش

شرکت گیتا نیک طب همواره در تلاش است تا با بکارگیری بروزترین و جدیدترین متود روز دنیا در سرویس های دوره ای خود در راستای حفظ و افزایش راندمان مراکز و همچنین ارتقای سطح عملکرد آزمایشگاه های سرتاسر کشور بکوشد که نتیجه ی آن منجر به رضایت بیماران و پزشکان عزیز است.

دستگاه های هماتولوژی نظیر سل کانتر به دلیل استفاده از محلول های مختلف اعم از ایزوتونیک و لایز و … بسته به تعداد نمونه های آزمایشگاه باید به درستی حفظ و نگهداری شوند.هرگونه کوتاهی در این امر باعث بوجود آمدن مشکلات از قبیل : رسوب گذاری در قسمت های مختلف , مسدود شدن ولوها و مسیر تیوب ها , background error , wbc/Rbc aperture clog و … میشود

دستگاه های سل کانتر سیسمکس در مدل های kx21 , kx21.n , xp300 دارای سه مرحله نگهداری و مراقبت هستند که عبارتنداز:clean waste chamber/clean transducer/reset SRV counter

با توجه به تعداد نمونه های آزمایشگاه و راهنمایی موجود در دفترچه دستگاه همچنین آموزش هایی که در هنگام نصب توسط مهندسان شرکت داده میشود این اقدامات پیشگیرانه باید انجام پذیرد.

شرکت گیتا نیک طب وظیفه خود میداند تا با پشتیبانی 24 ساعته از مراکز در سرتاسر کشور بکوشد تا اخلالی در روند جوابدهی به بیماران عزیز صورت نگیرد.

در همین راستا مهندسان شرکت گیتا نیک در تلاش اند مشکلات مراکز را ابتدا به صورت آنلاین پشتیبانی و درصورت رفع نشدن حداکثر ظرف مدت 48 ساعت در مرکز حضور یابند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

شرکت مهندسی گیتا نیک طب با مجوز رسمی از اداره تجهیزات پزشکی کشور (imed) توانسته است در زمینه تعمیر و خدمات و سرویس با بکارگیری نیروهای جوان تحصیلکرده و آموزش دیده و دستگاهای اندازه گیری و تجهیزات و دانش به روز این امر مهم را به نحو احسنت به انجام برساند.